Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Černého

Bydlení s výhledy!

Prodej bytu na ulici Černého,

Brno

PRODÁNO!

Cena 4.890.000,- Kč

další info níže

Popis nemovitosti

PRODÁNO!

Hledáte stabilní investici, která vám bude pravidelně a bezpečně zhodnocovat vaše úspory? Dříve byly výnosy mizivé, u nemovitostí v Brně se pohybovaly slabě kolem 1%. Nyní vám ale nabízíme exkluzivní nemovitost se zhodnocením výnosu přes 5%. Neváhejte.

Bydlení s výhledy!

Bydlení v bytě a přitom pár kroků od přírody. Hurá do lesa! Ze všech oken bytu, který je v 6.patře vidíte přitom do lesů k oboře Holedná.
Byt je výjimečný svou orientací do přírody a pěknou částečnou rekonstrukcí, jádro je zděné a koupelna i záchod spojena a tím se získává větší prostor v kuchyni a na chodbě. Užitná plocha bytu je 66m2 (z toho lodžie má 3,5m2). K bytu náleží i sklep 1,7m2.

Výtah v domě i společné stoupačky jsou po rekonstrukci. SVJ má splacený úvěr. Samotný dům byl kvalitně zateplený a okna jsou zde plastová dvouskla. Díky tomu jsou menší náklady na energie. Služby činí 1.909Kč/měs.

Technické specifikace:
Byt má elektřinu částečně v hliníku, topení ústřední, kotel v domě. Kuchyně i koupelna má novou skladbu podlahy (polystyren, beton potěr). Podlahy dalších místností jsou zachovalé dubové parkety.

Máte rádi výhledy? Skutečně? Přijďte se nadchnout krásným okolím, které můžete pozorovat ze své lodžie či obýváku nebo kuchyně.

Videoprohlídka

CENA

4.890.000,- Kč

vč. provize RK, vč. právních služeb

Majitel si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastního uvážení. 

 

Zajímají vás další informace?

Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním.

A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat.

Možná se vám ale už nebude chtít pryč. 

KONTAKT

Ondřej Biravský, osobní realitní makléř Brno.

Pokud se se mnou chcete spojit, můžete mi napsat, zavolat nebo přijít za mnou do kanceláře.

ondrej.biravsky@century21.cz

+420 703 474 137

www.ondrejbiravsky.cz

Ondřej Biravský

Ondřej Biravský je autorem e-booku Prodávejte bezchybně. Radí lidem jak výhodně prodat svou nemovitost na realitním trhu v Brně ale i na dalších místech Jihomoravského kraje. “Snažím o se o kultivaci realitního trhu a férové jednání” dodává makléř, který kromě realit a své rodiny žije také divadlem (herec). 

Zastává názor, že úspěšný realitní profesionál není definován pouze tím, že PRODAL. To dnes na trhu dokáže kdekdo. Hlavní práce spočívá ve správném odhadu celého případu. Na základě toho pak propracovaný proces prodeje a strategie, zacílení. Jinak se prodává pole, garáž, komerční prostor a jinak zase byt, dům nebo podíl na činžovním domě nebo vinice, či zahrada. 

"Někdy je to náročná práce, ale baví mě to a klienti o mě říkají, že se mnou nejsou jen spokojeni, nýbrž nadšení. A to mě zavazuje." 

Více zde:

https://ondrejbiravsky.cz/o-mne

 

VIDEOREFERENCE:

 

 


Ondřej Biravský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF