Reference

Nejlepší byla komunikace. Seriózní jednání. Na čem jsme se domluvili, to platilo. videoreference zde: https://www.youtube.com/watch?v=hcxtn6jQRHI

Martin Petržela, Brno

Velmi vstřícné jednání a vysoká úroveň služeb. Vždy se bylo možné dohodnout na vhodném čase schůzky a pan Biravský vždy prokazoval zkušenosti a znalosti v oboru.

Ondřej Konečný, Brno

Jen díky panu Biravskému se nám podařilo prodat nemovitost, která byla předtím půl roku v nabídce jiné RK, a za celého půl roku se přišlo podívat tolik zájemců, co zde za dva týdny. Oceňuji aktivitu, rychlost, komunikaci, velmi doporučuji!

Ludmila Vystrčilová, Plaveč

Spolehlivý seriózní přístup.Vždy ochota k řešení jakýchkoliv dotazů, problému...vždy byla snaha vyjít vstříc a ochotně jednat. Se spoluprácí makléře Ondřeje Biravského jsem byla maximálně spokojena.

Miroslava Hemalová, Střelice

S prístupom Ondřeje Biravského som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a bez komplikácii pri spokojnosti oboch strán.

Cubinek Pavol, Martin, Slovensko

Uděluji hodnocení 90% pro makléře Ondřeje Biravského.

Jiří Zralý, Brno

Spolupráce s panem Biravským ohledně zajištění pronájmu v našem areálu byla od prvního setkání velmi otevřená a vstřícná. Zodpovědně zpracoval inzerát s profesionálním nafocením nemovitosti a postaral se o jeho briskní zveřejnění. Na pana Biravského jsme se mohli absolutně spolehnout, po celou dobu s námi udržoval kontakt a aktivně koordinoval prohlídky nemovitosti, což díky jeho obětavému a lidskému přístupu vedlo k pružnému zajištění nového nájemníka. Rádi doporučíme jeho služby. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Alice Pachtová, Brno (Správa nemovitosti Nadace Partnerství)

Rychlé a transparentní jednání, vstřícnost, časová flexibilita. Pana Biravského mohu každému doporučit s klidným svědomím.

Jiří Skovajsa, Brno