Reference

Ondřej vše řešil ochotně a včas, takže se i přes různé komplikace pronájem stihl do mnou požadovaného termínu. Viděli jsme se pouze dvakrát - při počáteční domluvě a pak při podpisu nájemní smlouvy. Ostatní jsem svěřil jemu. Na začátku si dal práci - nemovitost důkladně připravil a udělal krásné fotky. Termín prohlídek si vždy zajistil se stávajícím nájemcem a já jsem dostával pouze reporty, jaký je aktuální stav. Díky za spolupráci!

Vojtěch Weiss, Brno

Na panu Biravském mě zaujal vysoce proaktivní přistup. Velmi rychle byla podepsána kupní smlouva. Práce pro něj neskončila prodejem, ale dále ochotně pomáhal s přepisem energií či daní z nabytí.

Jan Novotný, Brno

S panem Biravským je radost pracovat. S nemovitostí se velmi podrobně seznámil, perfektně komunikoval nejen se zájemci, aktivně také pomáhal řešit zádrhely na katastru, které vlastně s prodávanou nemovitostí nesouvisely. Díky jeho nasazení se nemovitost prodala rychle a komunikace byla hladká a přehledná. Bylo možné se na všem domluvit. Díky

Kristýna Talafantová, Praha

Nejlepší byla komunikace. Seriózní jednání. Na čem jsme se domluvili, to platilo. videoreference zde: https://www.youtube.com/watch?v=hcxtn6jQRHI

Martin Petržela, Brno

Velmi vstřícné jednání a vysoká úroveň služeb. Vždy se bylo možné dohodnout na vhodném čase schůzky a pan Biravský vždy prokazoval zkušenosti a znalosti v oboru.

Ondřej Konečný, Brno

Jen díky panu Biravskému se nám podařilo prodat nemovitost, která byla předtím půl roku v nabídce jiné RK, a za celého půl roku se přišlo podívat tolik zájemců, co zde za dva týdny. Oceňuji aktivitu, rychlost, komunikaci, velmi doporučuji!

Ludmila Vystrčilová, Plaveč

Spolehlivý seriózní přístup.Vždy ochota k řešení jakýchkoliv dotazů, problému...vždy byla snaha vyjít vstříc a ochotně jednat. Se spoluprácí makléře Ondřeje Biravského jsem byla maximálně spokojena.

Miroslava Hemalová, Střelice

S prístupom Ondřeje Biravského som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a bez komplikácii pri spokojnosti oboch strán.

Cubinek Pavol, Martin, Slovensko

Uděluji hodnocení 90% pro makléře Ondřeje Biravského.

Jiří Zralý, Brno

Spolupráce s panem Biravským ohledně zajištění pronájmu v našem areálu byla od prvního setkání velmi otevřená a vstřícná. Zodpovědně zpracoval inzerát s profesionálním nafocením nemovitosti a postaral se o jeho briskní zveřejnění. Na pana Biravského jsme se mohli absolutně spolehnout, po celou dobu s námi udržoval kontakt a aktivně koordinoval prohlídky nemovitosti, což díky jeho obětavému a lidskému přístupu vedlo k pružnému zajištění nového nájemníka. Rádi doporučíme jeho služby. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Alice Pachtová, Brno (Správa nemovitosti Nadace Partnerství)

Rychlé a transparentní jednání, vstřícnost, časová flexibilita. Pana Biravského mohu každému doporučit s klidným svědomím.

Jiří Skovajsa, Brno