Reference

S panem Biravským jsme řešili prodej našeho bytu a zároveň koupit jiného, přičemž tento proces se táhnul více než půl roku, což bylo mj. zapříčiněno i tím, že jsme financování neřešili úplně standardně. Byť se kvůli různým okolnostem proces zkomplikoval, dopadlo to ve výsledku dobře a termíny se podařilo vcelku slušně sladit. Děkuji za spolupráci a oceňuji zejména osobní a lidský přístup, který se obešel bez různých otřepaných frází, které jsou pro realitní makléře typické. Když bylo potřeba něco řešit či vykomunikovat, fungoval bez ohledu na denní dobu. Děkuji a ať se daří.

Martin Kočiš, Břeclav 2024

Pan Biravský je absolutní profesionál a spolupracovat s ním připrodeji i pronájmu nemovitosti bylo nejlepší rozhodnutí, jaké jsme mohli udělat. Je naprosto spolehlivý, férový, vše dokonale zařídil, vysvětlil a zrealizoval. Doporučujeme a moc děkujeme.

Martin Sláma, Brno 2024

Děkuji moc panu Biravskému za rychlí přístup, profesionalitu a rychlost. Všechno proběhlo v pořádku, bez problémů. Ještě jednou mockrát děkuji.

Dana Křížová, Brno 2023

Vážený pane Biravský. Rád, velice rád Vám píši toto poděkování za profesionální přístup s řešením prodeje nemovitost. Zároveň připojuji poděkování za osobní pomoc, rady, doporučení a vkládání vlastních zkušeností, poznatků a srovnání. V neposlední řadě i finální pomoc s přepisem médií a všeho, co je spojenou s převzetím nové nemovitosti. Koordinace schůzek, termíny povinných legislativních povinností, promtní informace a souhrnné reporty všem zúčastněným... - profi. Zeptá-li se mně někdo na doporučení při koupi nemovitosti, pod kterou budete podepsán Vy, pane Biravský řeknu tázajícímu: "Do toho jdi, Biravský je dobrej!"

Ivo Haška, Opava 2023

Není nad to mít výborné profíky v okolí. S Ondřejem Biravským ze CENTURY 21 se známe od školních let! Když jsme s bratrem pro rodiče hledali někoho, kdo by se jim postaral o prodej nemovitosti, byl Ondra jasnou a správnou volbou! :-) Už spokojeně bydlí!!!

David Kříž, Rousínov 2023

Pan Ondřej Biravský si nás svým vystupováním získal již od prvního setkání. Po celou dobu, kdy nás provázel nejen prodejem našeho domu, ale také nám velmi intenzivně pomáhal s hledáním nového domu ke koupi, dělal svoji práci svědomitě, svižně a velmi profesionálně. I když vždycky všechno nevyšlo, nikdy to s námi nevzdal a dovedl nás poměrně rychle do úspěšného konce. Pane Biravský ještě jednou velmi děkujeme za Vaši profesionalitu, vstřícnost a ochotu. Borženští

Martina Borženská, Brno 2023

*****

Aleš Urbánek, Třešť 2023

Pana Ondřeje Biravského můžu vřele doporučit. Pomohl nám s pronájmem bytu. Jako zprostředkovatel předvedl skvělou práci. Spokojená jsem i s výběrem nájemníků. Během celé spolupráce oceňuji komunikaci, vstřícné jednání a profesionální přístup.

Alexandra Litavcova Brno 2023

Se službami pana Biravského jsem maximálně spokojená. Poskytuje perfektní servis a umí klientům srozumitelně vysvětlit všechny okolnosti realitních transakcí. Nákup bytu byl díky jeho službám jednoduchý a komfortní.

Marie Ježková, Mikulov 2023

Po setkání s mnoha realitními makléři (a celé škále absurdních až šílených historek) byla spolupráce s panem Ondřejem Biravským skvělým zážitkem. Absolutní solventnost, mohli jsme mu důvěřovat a být v klidu. Ondřej přesně věděl - nesliboval, nepřeháněl, nelhal - a svou práci odvedl na výbornou, náš byt prodal - i když podmínky nebyly z nejjednodušších. Velmi se nám ulevilo, že stál po celou dobu za námi. Pana OB můžeme pouze a jen doporučit.

Jana a Radek Ryšánkovi, 2023 Brno

Vynikající spolupráce. Lidský a velmi profesionální přístup. Děkujeme.

Petr Florián, Brno 2023

Děkuji panu Ondrovi Biravskému za profesionální a vstřícný přístup, se kterým jsem byla moc spokojená. Vše proběhlo bez problémů. Vřele doporučuji.

Regina Voříšková, Praha 2023

Děkujeme za profesionální přístup, rychlou a transparentní komunikaci v průběhu přípravy a realizace koupě bytu v Brně – Královo Pole. Oceňujeme také ochotu a trpělivost, se kterou jste řešil různé situace během celé transakce nákupu nemovitosti.

Jiří Kovala, Česká Lípa 2023

S panem Ondrou Biravskym jsme od prvniho dne byli velice spokojeni… pro prodej nasi nemovitosti sehnal brzy kupce a zajistil vse potrebne pro hladky prubeh… dekujeme Hudcovi

Jan a Vendula Hudcovi, Brno 2022

Od prvního telefonátu do uzavření prodeje nemám jedinou výtku, všechno proběhlo bez jediného problému. Pana Biravského mohu jedině doporučit a chválit.

MVDr. Iva Posekaná, Kladno 2022

Pan Biravský byl po celou dobu prodeje i nákupu bytu velmi profesionální, vždy se vším pomohl a poradil. O všech změnách a novinkách okamžitě informoval a byl vždy k dispozici pro dotazy. Mohu plně doporučit.

Adam Řihák, Brno 2022

Pane Biravský, ani jsem Vám nestihla pořádně poděkovat za výbornou komunikaci a ochotu, za poslední dobu jsem zjistila, že to není tak úplná samozřejmost u realitních maklérov. Tak díky moc. S pozdravem Vápeníková

MUDr. Albretína Vápeníková, Brno 2022

Pan Biravský je člověk, který své práci opravdu rozumí. Má velmi profesionální přístup, vše sám zařídí, pomůže, poradí, vyřeší možné i nemožné:) Celou dobu jsme byli v kontaktu a informoval nás o všem důležitém. Jsem moc spokojená, můžu vřele doporučit. *****

Renata Špakovičová, Březí 2022

*****

Michal Pavlík, Brno 2022

S panem Biravským mám výbornou zkušenost při prodeji nemovitosti. Velmi dobře odhadl aktuální situaci na trhu, zvolil dobrou strategii prodeje a vše potřebné sám iniciativně zařídil. Po půlročním neúspěšném prodeji přes jinou realitní kancelář, jsem panu Biravskému jen předal klíčky, on nemovitost nafotil a natočil a týden po zveřejnění inzerátu mi volal, že je REZERVOVÁNO za cenu, která předčila očekávání. Vše poté bez problémů došlo k prodeji a předání klíčků. Spolupráci mohu jen doporučit! Děkuji a na závěr mohu jen litovat, že jsem za panem Biravským nešel hned napoprvé.

Zdeněk Nečas, Brno 2022

Velmi profesionální přístup a služby na vysoké úrovni. Doporučuji!

Ludmila Pospíšilová, Brno 2022

"Všechno proběhlo jak má. A jsem spokojený, co všechno pro nás p. Biravský udělal. Fotky mě hodně překvapily, jak to vypadalo, jak to bylo vlastně jako video nahráno. A myslím, jako takovej výsledek jsem nečekal... že to bude tak hezký. Takže to mi udělalo hodně radost." Jaroslav Hegr, Brno 2021 - videoreference ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=jJm8Ndq7anY

Jaroslav Hegr, Brno 2021

Ráda bych poděkovala panu Biravskému za jeho skvělou práci. Při prodeji domku mi byl kdykoliv k dispozici (i v podvečerních hodinách - když bylo potřeba něco řešit). Od začátku do konce reagoval na všechny potřeby okamžitě. Hned v první návštěvě jsem věděla, že to bude můj průvodce prodejem domu. Je profesionál a jeho práce si vážím. Je poznat, že tato činnost ho baví a naplňuje. Každopádně doporučuji

MUDr. Karin Hollá, Bílovice nad Svitavou

Včera jsme dokončili prodej mého bytu předáním novým majitelům. Při sjednávání spolupráce s Ondrou jsem měla dva požadavky… Požadavek na cenu, a ať se o prodej nemusím starat. Ondra zajistil marketing, focení, video, inzerát, zkrátka všechno, co je k prodeji třeba, vždy mi jen poslal náhled ke schválení. Předala jsem mu klíče, tím pádem si sám organizoval schůzky a prohlídky bytu. Každý týden mi reportoval počet telefonátů, prohlídek a zájemců o můj byt. Když se našel zájemce, zajistil smlouvy a po předání bytu i přepis veškerých služeb. Zkrátka a dobře jsem v něj vložila důvěru a plnou péči o moji nemovitost a on nezklamal. Nemusela jsem se o nic starat, ale zároveň jsem měla naprostý přehled co s moji nemovitostí. Takže Ondro…. VELKÉ DÍKY…. Vřele doporučuji spolupráci všem, co chtějí prodat svoji nemovitost s klidem, přehledem a profesionálním přístupem.

Jitka Ciprysová, Brno

Vynikající! Taková je spolupráce s panem Biravským, který svou profesionalitou a přístupem činí proces prodeje nemotivosti téměř radostnou záležitostí. Pan Biravský se mnou neměl lehké pořízení, specifická kombinace zatížení nemovitosti úvěry a spolupráce nadálku ze zahraničí, není běžná. Přesto dokázal řešit veškeré kroky a drobné komplikace okamžitě, v klidu a s přehledem. Upřímně si nedovedu prodej mé nemovitosti představit s jiným makléřem. Pokud budu v budoucnu prodávat nebo kupovat nemovitost, jedině přes pana Biravského.

Hana Kovářová, Portugalsko

S Ondřejem Biravským budu mít už navždycky spojená tři synonyma - zapálení pro práci, kterou dělá, tah na bránu a "urputnost" v tom nejlepším slova smyslu. Provedl nás složitým prodejem našeho bytu trvajícím bezmála půl roku, kdy se zkomplikovalo snad všechno, co mohlo. Přesto vymýšlel stále nová řešení, byl s námi v permanentním kontaktu, každý krok s námi detailně konzultoval a jako prostředník celý proces dobře řídil. Svou práci dělá opravdu rád, s nadšením a za své klienty by i dýchal. To že se prodej dneškem úspěšně uzavřel, je jeho velká zásluha, osobně se angažoval i tam, kde nemusel, vysoce nad rámec toho, co by člověk očekával. Ještě jednou velké díky, Ondřeji!

Zuzana Konvalinková, Rajhrad

Mile mě překvapilo na spolupráci s p. Biravským dokonalá připravenost a profesionalita. A upřímnost. Příště samozřejmě využiji opět p. Biravského pro jeho profesionální přístup, přitom lidský a vstřícný. celá video reference zde: https://youtu.be/Vsfduzj3Y_s

Eva Boscardinová, Brno

S CENTURY 21 jsem byl naprosto spokojený. S panem Biravským bylo perfektní jednání i se všema okolo, co má pod sebou i nad sebou. Byla skvělá organizace. Perfektní jednání. Bylo to naprosto skvělý. Doporučuji. Celou referenci si můžete přehrát zde: https://www.youtube.com/watch?v=Zho96c710Kw

Ladislav Vrba, Praha

Ondřej vše řešil ochotně a včas, takže se i přes různé komplikace pronájem stihl do mnou požadovaného termínu. Viděli jsme se pouze dvakrát - při počáteční domluvě a pak při podpisu nájemní smlouvy. Ostatní jsem svěřil jemu. Na začátku si dal práci - nemovitost důkladně připravil a udělal krásné fotky. Termín prohlídek si vždy zajistil se stávajícím nájemcem a já jsem dostával pouze reporty, jaký je aktuální stav. Díky za spolupráci!

Vojtěch Weiss, Brno

Na panu Biravském mě zaujal vysoce proaktivní přistup. Velmi rychle byla podepsána kupní smlouva. Práce pro něj neskončila prodejem, ale dále ochotně pomáhal s přepisem energií či daní z nabytí.

Jan Novotný, Brno

S panem Biravským je radost pracovat. S nemovitostí se velmi podrobně seznámil, perfektně komunikoval nejen se zájemci, aktivně také pomáhal řešit zádrhely na katastru, které vlastně s prodávanou nemovitostí nesouvisely. Díky jeho nasazení se nemovitost prodala rychle a komunikace byla hladká a přehledná. Bylo možné se na všem domluvit. Díky

Kristýna Talafantová, Praha

Nejlepší byla komunikace. Seriózní jednání. Na čem jsme se domluvili, to platilo. videoreference zde: https://www.youtube.com/watch?v=hcxtn6jQRHI

Martin Petržela, Brno

Velmi vstřícné jednání a vysoká úroveň služeb. Vždy se bylo možné dohodnout na vhodném čase schůzky a pan Biravský vždy prokazoval zkušenosti a znalosti v oboru.

Ondřej Konečný, Brno

Jen díky panu Biravskému se nám podařilo prodat nemovitost, která byla předtím půl roku v nabídce jiné RK, a za celého půl roku se přišlo podívat tolik zájemců, co zde za dva týdny. Oceňuji aktivitu, rychlost, komunikaci, velmi doporučuji!

Ludmila Vystrčilová, Plaveč

Spolehlivý seriózní přístup.Vždy ochota k řešení jakýchkoliv dotazů, problému...vždy byla snaha vyjít vstříc a ochotně jednat. Se spoluprácí makléře Ondřeje Biravského jsem byla maximálně spokojena.

Miroslava Hemalová, Střelice

S prístupom Ondřeje Biravského som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a bez komplikácii pri spokojnosti oboch strán.

Cubinek Pavol, Martin, Slovensko

Uděluji hodnocení 90% pro makléře Ondřeje Biravského.

Jiří Zralý, Brno

Spolupráce s panem Biravským ohledně zajištění pronájmu v našem areálu byla od prvního setkání velmi otevřená a vstřícná. Zodpovědně zpracoval inzerát s profesionálním nafocením nemovitosti a postaral se o jeho briskní zveřejnění. Na pana Biravského jsme se mohli absolutně spolehnout, po celou dobu s námi udržoval kontakt a aktivně koordinoval prohlídky nemovitosti, což díky jeho obětavému a lidskému přístupu vedlo k pružnému zajištění nového nájemníka. Rádi doporučíme jeho služby. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Alice Pachtová, Brno (Správa nemovitosti Nadace Partnerství)

Rychlé a transparentní jednání, vstřícnost, časová flexibilita. Pana Biravského mohu každému doporučit s klidným svědomím.

Jiří Skovajsa, Brno