Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Kounice

Prodej bytu na nám. Míru

Dolní Kounice

 PRODÁNO!

3.460.000

další info níže

Popis nemovitosti

 PRODÁNO!

 

Prodej bytu 3+kk v malém cihlovém činžovním domě

Tento útulný byt se nachází v 1. patře a prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2013. V domě jsou plastová okna s dvojskly, zateplení a v současnosti se chystají rekonstrukce balkonů. Pro pohodlí obyvatel je zde centrální topení s kotlem v domě a nový moderní výtah.

Byt, který je aktuálně užíván jako dvě spojené bytové jednotky a je možné tedy koupit pouze jeden byt, nabízí prostornou obývací místnost spojenou s kuchyní a jídelnou, dvě samostatné ložnice a koupelnu s WC. Všechny místnosti jsou vkusně zařízené a nabízejí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení.

Okolí domu je klidné a příjemné, situován je přímo na náměstí a s pohledy k řece. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně obchodů, restaurací a škol. Pro milovníky přírody je zde také možnost využít nedaleké parky a zelené plochy pro relaxaci a sportovní aktivity.

Tento byt je ideální volbou pro jednotlivce, páry nebo rodiny, kteří hledají moderní a pohodlné bydlení v klidné lokalitě. 

K bytu je dohodnuto přednostní právo parkování jednoho auta na dvoře za bránou (prostřední místo) - schváleno SVJ. Dále je v rámci SVJ schválen malý balkon na západní stranu (cca 2x1m). Dvě sklepní kóje, možnost uskladnění až tří kol (závěsný mechanismus).

Rekonstrukce 2021: sprchový kout - 30 cm vysoká vanička, ideální pro koupání dětí; dětský pokoj.  

K nastěhování cca 2/24. 

V okolí je úžasná památka UNESCO Rosa Coeli, dále pak synagoga, židovský hřbitov. 

Občanská vybavenost: pizzerie, cukrárna, obchod, Mateřská škola a Základní škola. 

Dopravní dostupnost: autobus (154, 512).

Veškeré další podrobnosti naleznete na webu byt-kounice.cz 

Perfektních bytů určených rovnou k nastěhování je na trhu jako šafránu, proto neváhejte a rezervujte si svůj čas prohlídky Vašeho nového bydlení.

Jste srdečně zváni na prohlídku a těšíme se na Vás.

Videoprohlídka

CENA

3.460.000,-Kč

vč. provize RK, vč. právních služeb

 

Zajímají vás další informace?

Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním.

A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat.

Možná se vám ale už nebude chtít pryč. 

KONTAKT

Ondřej Biravský, osobní realitní makléř Brno.

Pokud se se mnou chcete spojit, můžete mi napsat, zavolat nebo přijít za mnou do kanceláře.

ondrej.biravsky@century21.cz

+420 703 474 137

www.ondrejbiravsky.cz

Ondřej Biravský

Ondřej Biravský je autorem e-booku Prodávejte bezchybně. Radí lidem jak výhodně prodat svou nemovitost na realitním trhu v Brně ale i na dalších místech Jihomoravského kraje. “Snažím o se o kultivaci realitního trhu a férové jednání” dodává makléř, který kromě realit a své rodiny žije také divadlem (herec). 

Zastává názor, že úspěšný realitní profesionál není definován pouze tím, že PRODAL. To dnes na trhu dokáže kdekdo. Hlavní práce spočívá ve správném odhadu celého případu. Na základě toho pak propracovaný proces prodeje a strategie, zacílení. Jinak se prodává pole, garáž, komerční prostor a jinak zase byt, dům nebo podíl na činžovním domě nebo vinice, či zahrada. 

"Někdy je to náročná práce, ale baví mě to a klienti o mě říkají, že se mnou nejsou jen spokojeni, nýbrž nadšení. A to mě zavazuje." 

Více zde:

https://ondrejbiravsky.cz/o-mne

 

VIDEOREFERENCE:

 

 


Ondřej Biravský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF