Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Mečislavova

Prodej bytu na ulici Mečislavova,

Praha - Nusle

 REZERVOVÁNO!

5.700.000

další info níže

Popis nemovitosti

Útulný byt 2+kk na Mečislavově ulici, Praha Nusle

 REZERVOVÁNO!

Nabízíme k prodeji krásný byt o velikosti 2+kk, který se nachází na oblíbené Mečislavově ulici v Praze Nuslích. Byt je ideální pro jednotlivce nebo malou rodinu, kteří hledají komfortní a moderní bydlení v centru Prahy. Jako bonus je komunitní zahrádka ve vnitrobloku bytového domu určena pouze majitelům domu. 

Interiér bytu

Byt je vybaven podlahovým topením v koupelně, které zajišťuje příjemné teplo i v chladných zimních dnech. Díky novým plastovým oknům je byt velmi dobře izolovaný a tichý, což zaručuje klidné a nerušené bydlení.

Bytový dům

Bytový dům prošel nedávnou rekonstrukcí, během které byla instalována nová fasáda a plastová okna. Díky tomu je dům nejen vizuálně atraktivní, ale také energeticky účinný.

Poplatky

Měsíční poplatky za služby činí 2251 Kč, z toho fond oprav 946 Kč.

Lokalita

Byt se nachází v oblíbené lokalitě Praha Nusle, která je známá svou skvělou dostupností a širokou nabídkou služeb. V blízkosti se nachází několik obchodů, restaurací a kaváren. Pro milovníky přírody je zde také několik parků a zelených ploch, které jsou ideální pro procházky nebo jogging.

Doprava

Stanice metra Pražského povstání (linka C) je vzdálena pouhých 10 minut chůze od bytu, což zajišťuje rychlé a pohodlné spojení s centrem Prahy a dalšími částmi města.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost pro moderní bydlení v srdci Prahy. Těšíme se na vaši návštěvu!

Videoprohlídka

CENA

5.700.000,-Kč

vč. provize RK, vč. právních služeb

 REZERVOVÁNO! 

Zajímají vás další informace?

Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním.

A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat.

Možná se vám ale už nebude chtít pryč. 

KONTAKT

Ondřej Biravský, osobní realitní makléř Brno.

Pokud se se mnou chcete spojit, můžete mi napsat, zavolat nebo přijít za mnou do kanceláře.

ondrej.biravsky@century21.cz

+420 703 474 137

www.ondrejbiravsky.cz

PLÁNEK

Ondřej Biravský

Ondřej Biravský je autorem e-booku Prodávejte bezchybně. Radí lidem jak výhodně prodat svou nemovitost na realitním trhu v Brně ale i na dalších místech Jihomoravského kraje. “Snažím o se o kultivaci realitního trhu a férové jednání” dodává makléř, který kromě realit a své rodiny žije také divadlem (herec). 

Zastává názor, že úspěšný realitní profesionál není definován pouze tím, že PRODAL. To dnes na trhu dokáže kdekdo. Hlavní práce spočívá ve správném odhadu celého případu. Na základě toho pak propracovaný proces prodeje a strategie, zacílení. Jinak se prodává pole, garáž, komerční prostor a jinak zase byt, dům nebo podíl na činžovním domě nebo vinice, či zahrada. 

"Někdy je to náročná práce, ale baví mě to a klienti o mě říkají, že se mnou nejsou jen spokojeni, nýbrž nadšení. A to mě zavazuje." 

Více zde:

https://ondrejbiravsky.cz/o-mne

 

VIDEOREFERENCE:

 

 


Ondřej Biravský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF