Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Tyršova

Prodej bytu na ulici Tyršova,

Brno

PRODÁNO!

Cena 7.490.000,- Kč

další info níže

Popis nemovitosti

PRODÁNO!

Bydlení bez kompromisů!

To a navíc skvělá lokalita s perfektní dostupností do všech stran města Brna. 

Byt s dispozicí 2+1 o užitné ploše 63m2 (vč. sklepu 3m2). 

Rekonstrukce bytového domu včetně zateplení a celého bytu proběhla v roce 2016. Z tohoto pohledu se tedy stále jedná prakticky o stav bytu alá novostavba.

V dnešních nejistých dobách vytápění pomocí plynu, můžete být zde naprosto v klidu. Prémiové podlahové elektrické vytápění vám dodá klidné spaní díky elektřině. Ano. Celý byt je totiž naprosto nezávislý na zemním plynu.

Materiály použité v koupelně, v kuchyni jsou prémiové kvality. Skvělé jsou také interierové dveře s obložkami. Okna plastová dvouskla.
Tedy technicky není co dodat, ale hlavně ta lokalita a veškerá občanská vybavenost i skvělá dopravní dostupnost naznačují, že výjimečnost této nemovitosti na brněnském trhu bytů je zcela ohromující.

A abych pro samou chválu nezapomněl: Úžasnou lokalitu Brno Královo Pole podtrhuje také zdejší zahrádka.

Více detailů naleznete v půdorysu nemovitosti na samostatné webové stránce byt-tyrsova.cz, zde naleznete všechny další informace vč. videoprohlídky nemovitosti, kterou si můžete užít již nyní z pohodlí vašeho obýváku. 

 

 

 

Občanská vybavenost: park Slovanské náměstí, lékárna, restaurace, nemocnice, sportovní hala Vodová, Technické muzeum, mateřské a základní školy, střední školy, střední učiliště, základní umělěcká škola,  

 

Dopravní dostupnost: autobus 44, 53, 67, trolejbus 30, 32.

 

Perfektních bytů určených rovnou k nastěhování je na trhu jako šafránu, proto neváhejte a rezervujte si svůj čas prohlídky Vašeho nového bydlení u makléře Ondřeje Biravského. 

Jste srdečně zváni na prohlídku a těšíme se na Vás.

Videoprohlídka

CENA

7.490.000,- Kč

vč. provize RK, vč. právních služeb

Majitel si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastního uvážení. 

 

Zajímají vás další informace?

Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním.

A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat.

Možná se vám ale už nebude chtít pryč. 

KONTAKT

Ondřej Biravský, osobní realitní makléř Brno.

Pokud se se mnou chcete spojit, můžete mi napsat, zavolat nebo přijít za mnou do kanceláře.

ondrej.biravsky@century21.cz

+420 703 474 137

www.ondrejbiravsky.cz

PLÁNEK

 

 

 

 

 

Ondřej Biravský

Ondřej Biravský je autorem e-booku Prodávejte bezchybně. Radí lidem jak výhodně prodat svou nemovitost na realitním trhu v Brně ale i na dalších místech Jihomoravského kraje. “Snažím o se o kultivaci realitního trhu a férové jednání” dodává makléř, který kromě realit a své rodiny žije také divadlem (herec). 

Zastává názor, že úspěšný realitní profesionál není definován pouze tím, že PRODAL. To dnes na trhu dokáže kdekdo. Hlavní práce spočívá ve správném odhadu celého případu. Na základě toho pak propracovaný proces prodeje a strategie, zacílení. Jinak se prodává pole, garáž, komerční prostor a jinak zase byt, dům nebo podíl na činžovním domě nebo vinice, či zahrada. 

"Někdy je to náročná práce, ale baví mě to a klienti o mě říkají, že se mnou nejsou jen spokojeni, nýbrž nadšení. A to mě zavazuje." 

Více zde:

https://ondrejbiravsky.cz/o-mne

 

VIDEOREFERENCE:

 

 


Ondřej Biravský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF