Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Werichova

Prodej bytu na ulici Werichova,

Praha - Barrandov

 PRODÁNO!

13.270.000

další info níže

Popis nemovitosti

Exkluzivní bytový skvost v srdci Prahy Barrandov

 PRODÁNO!

Je nám ctí představit Vám tento unikátní byt o velikosti 157 m2, který je dokonalým spojením luxusu, komfortu a praktičnosti. Byt nabízí obytnou plochu 102 m2 a impresivní balkóny o celkové ploše 55 m2, které se táhnou po celé délce bytu a poskytují úchvatný výhled na okolí.

Byt se nachází v bytovém domě postaveném v roce 2006 prestižní developerskou firmou Finep, známou svým důrazem na kvalitu a detail. Součástí bytu jsou také dvě samostatné zděné uzavřené garáže, které zaručují bezpečí Vašich vozidel. Pro Vaše pohodlí je v domě k dispozici výtah.

Interiér bytu je vybaven dřevěnými masivními podlahami a kvalitní dlažbou, které dodávají prostoru teplý a příjemný vzhled. Byt nabízí dvě samostatné koupelny a tři samostatné technické místnosti/komory a samostatné WC. Na chodbě v rozvodnové skříni jsou zesílené elektropřívody pro maximální bezpečnost a spolehlivost. Měsíční služby činí 9.343 Kč (FO 1.227 Kč).

Je třeba zdůraznit, že velké byty, jako je tento, jsou v dnešní době v nových developerských projektech vzácností. Tento byt tedy představuje unikátní příležitost pro ty, kteří hledají prostorné a luxusní bydlení v srdci Prahy.

Více podrobností naleznete na webu byt-werichova.cz nebo ondrejbiravsky.cz/byt-werichova

Výměra u všech nemovitostí je vždy orientační a dle poskytnutých podkladů.

Lokalita a dopravní dostupnost

Byt se nachází v oblíbené lokalitě Praha Barrandov, která je známá svou výbornou infrastrukturou a dopravní dostupností. Významná je pověstná a slovutná lokalita historických i současných Filmových studií Barrandov, podle toho také filmařsky a umělecky důležitá jména zdobící zdejší názvy ulic Werichova, Voskovcova...atd.. atd...Nejbližší okolí domu je vyhledávanou lokalitou dlouhých, celoročně pohodlných procházek, a to i rodinných vč. pohodlných cest s kočárky. Podstata vstřícného ROZSÁHLÉHO přírodního prostředí údolí se zde nezmění. Příroda zůstává velkorysá a nadosah. 

V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost včetně obchodů, škol, zdravotnických zařízení a restaurací. Díky výborné dopravní dostupnosti se snadno dostanete do jakékoliv části Prahy.

Výzva k prohlídce

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a zarezervujte si prohlídku tohoto exkluzivního bytu ještě dnes. Těšíme se na Vaši návštěvu a jsme připraveni odpovědět na všechny Vaše dotazy.

Videoprohlídka

CENA

13.270.000,-Kč

vč. provize RK, vč. právních služeb

  PRODÁNO!

Zajímají vás další informace?

Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním.

A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat.

Možná se vám ale už nebude chtít pryč. 

KONTAKT

Ondřej Biravský, osobní realitní makléř Brno.

Pokud se se mnou chcete spojit, můžete mi napsat, zavolat nebo přijít za mnou do kanceláře.

ondrej.biravsky@century21.cz

+420 703 474 137

www.ondrejbiravsky.cz

Plánek

Ondřej Biravský

Ondřej Biravský je autorem e-booku Prodávejte bezchybně. Radí lidem jak výhodně prodat svou nemovitost na realitním trhu v Brně ale i na dalších místech Jihomoravského kraje. “Snažím o se o kultivaci realitního trhu a férové jednání” dodává makléř, který kromě realit a své rodiny žije také divadlem (herec). 

Zastává názor, že úspěšný realitní profesionál není definován pouze tím, že PRODAL. To dnes na trhu dokáže kdekdo. Hlavní práce spočívá ve správném odhadu celého případu. Na základě toho pak propracovaný proces prodeje a strategie, zacílení. Jinak se prodává pole, garáž, komerční prostor a jinak zase byt, dům nebo podíl na činžovním domě nebo vinice, či zahrada. 

"Někdy je to náročná práce, ale baví mě to a klienti o mě říkají, že se mnou nejsou jen spokojeni, nýbrž nadšení. A to mě zavazuje." 

Více zde:

https://ondrejbiravsky.cz/o-mne

 

VIDEOREFERENCE:

 

 


Ondřej Biravský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF