Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD Hrotovice

Rodinný dům v Hrotovicích

 PRODÁNO!

Cena: 4.500.000,-Kč

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu v Hrotovicích

PRODÁNO!

Nabízíme Vám rodinný dům postavený v letech 1983-1987, který se nachází v klidné lokalitě Hrotovic. Tento dům je ideální pro vícegenerační rodinu, která hledá prostorné bydlení s možností využití 2 samostatných bytů a dalším potenciálem pro podnikání za domem a ve sklepní jednotce. 

Popis domu

V domě se nacházejí dva samostatné byty se sociálním zařízením a dům je po celé ploše podsklepený.

V 1.NP je  byt 2+1 s obývacím pokojem, ložnicí, jídelnou s kuchyní a komorou. Součástí je uzavřená terasa vzadu.

Byt ve 2.NP je 3+1 s obývacím pokojem, ložnicí, dětským pokojem a kuchyní s komorou. K tomuto bytu náleží balkon vpředu a samostatná terasa vzadu.

V 1.PP je garáž, kotelna, prádelna, sušárna a další dvě technické místnosti.

Užitná plocha domu je 340 m2 vč. sklepa a balkonu.

Samostatný objekt za domem o ploše 79 m2 je tvořen několika místnostmi a garáží a je také částečně podsklepený, včetně přívodu elektřiny. Chladné sklepy je možno využít ke skladování ovoce a zeleniny.

Na zahradě je několik ovocných stromů a kopaná studna s užitkovou vodou, která má přívod i do domu, kde je umístěna vodárna.

Celková plocha pozemku včetně zastavěných ploch činí 602 m2.

Technické specifikace

 
 

Potenciál Hrotovic

Hrotovice nabízejí plnou občanskou vybavenost včetně základní, mateřské a základní umělecké školy, ordinace praktického lékaře a stomatologa, lékárny knihovnuy pošty, obchodů, restaurací, hotelu, čerpací stanice, aj.

Dopravní dostupnost: autobusy z Brna, Třebíče a Moravských Budějovic.

Díky blízké Jaderné elektrárně Dukovany a plánované výstavbě jejího dalšího bloku je zde mnoho pracovních příležitostí i do budoucna.

V okolí se nachází řada zajímavostí: Pivovar slavných filmových Postřižin v nedalekých Dalešicích, wellness zámek ve Valči, zaniklá osada Mstěnice, Mohelenská hadcová step, Dalešická přehrada s hydroelektrárnou, zámek v Jaromeřicích, aj.

Hrotovice jsou skvělou lokalitou pro bydlení. Pokud hledáte rodinný dům s potenciálem a výhodnou polohou, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme další informace a domluvíme si prohlídku.


Plánek

CENA

 

4.500.000,-Kč

vč. provize RK, vč. právních služeb

 

Zajímají vás další informace?

Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním.

A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat.

Možná se vám ale už nebude chtít pryč. 

KONTAKT

Ondřej Biravský, osobní realitní makléř Brno.

Pokud se se mnou chcete spojit, můžete mi napsat, zavolat nebo přijít za mnou do kanceláře.

ondrej.biravsky@century21.cz

+420 703 474 137

www.ondrejbiravsky.cz

Ondřej Biravský

Ondřej Biravský je autorem e-booku Prodávejte bezchybně. Radí lidem jak výhodně prodat svou nemovitost na realitním trhu v Brně ale i na dalších místech Jihomoravského kraje. “Snažím o se o kultivaci realitního trhu a férové jednání” dodává makléř, který kromě realit a své rodiny žije také divadlem (herec). 

Zastává názor, že úspěšný realitní profesionál není definován pouze tím, že PRODAL. To dnes na trhu dokáže kdekdo. Hlavní práce spočívá ve správném odhadu celého případu. Na základě toho pak propracovaný proces prodeje a strategie, zacílení. Jinak se prodává pole, garáž, komerční prostor a jinak zase byt, dům nebo podíl na činžovním domě nebo vinice, či zahrada. 

"Někdy je to náročná práce, ale baví mě to a klienti o mě říkají, že se mnou nejsou jen spokojeni, nýbrž nadšení. A to mě zavazuje." 

Více zde:

https://ondrejbiravsky.cz/o-mne

 

VIDEOREFERENCE:

 

 


Ondřej Biravský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF