Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD Vítkov

Stylové bydlení pro milovníky arch. Vaňka

Rodinný dům ve Vítkově

 PRODÁNO!

Cena: 3.250.000,-Kč

Popis nemovitosti

PRODÁNO!

Hledáte nový domov pro svou rodinu? Máme pro Vás skvělou příležitost! Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům typu "šumperák" od architekta Vaňka, který se nachází ve Vítkově.

Tento dům je ideální pro ty, kteří hledají možnost rekonstrukce a přizpůsobení podle svých představ. Dům má užitnou plochu 158 m2, včetně balkonu a sklepu, a nachází se na pozemku o rozloze 675 m2.

Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, ale již bylo provedeno zateplení domu, vyměněna plastová okna v celém domě, zateplení střechy a instalován velmi dobře udržovaný plynový kotel zn. Viessman a radiátory z r. 2019. Podlahy jsou zachovalé parkety, lino, beton a dlažba. Kolaudace proběhla v roce 1971.

Šumperák je označení pro typ rodinného domu, jehož projekt vznikl na konci šedesátých let 20. století. První dům, odkazující na bruselský styl československé expozice Expo 58, projektant Josef Vaněk (1932–1999), pro tehdejšího ředitele nemocnice v Šumperku. Podle něj se pak ujalo lidové označení šumperák. Oficiální název zněl „rodinný dům typu V“. Druhý dům tohoto typu byl postaven v centru Šumperka (Terezínská ulice 3), kde stojí dodnes.

Právě tento populární dům je postavený také ve Vítkově. 

Tento dům je skvělou investicí pro Vaši rodinu. Můžete si ho přizpůsobit podle svých představ a užívat si pohodlí a klidu, který Vám tento dům nabízí. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací a prohlídku!

Videoprohlídka

Plánek

planek_1

CENA

 

3.250.000,-Kč

vč. provize RK, vč. právních služeb

 

Zajímají vás další informace?

Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním.

A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat.

Možná se vám ale už nebude chtít pryč. 

KONTAKT

Ondřej Biravský, osobní realitní makléř Brno.

Pokud se se mnou chcete spojit, můžete mi napsat, zavolat nebo přijít za mnou do kanceláře.

ondrej.biravsky@century21.cz

+420 703 474 137

www.ondrejbiravsky.cz

Ondřej Biravský

Ondřej Biravský je autorem e-booku Prodávejte bezchybně. Radí lidem jak výhodně prodat svou nemovitost na realitním trhu v Brně ale i na dalších místech Jihomoravského kraje. “Snažím o se o kultivaci realitního trhu a férové jednání” dodává makléř, který kromě realit a své rodiny žije také divadlem (herec). 

Zastává názor, že úspěšný realitní profesionál není definován pouze tím, že PRODAL. To dnes na trhu dokáže kdekdo. Hlavní práce spočívá ve správném odhadu celého případu. Na základě toho pak propracovaný proces prodeje a strategie, zacílení. Jinak se prodává pole, garáž, komerční prostor a jinak zase byt, dům nebo podíl na činžovním domě nebo vinice, či zahrada. 

"Někdy je to náročná práce, ale baví mě to a klienti o mě říkají, že se mnou nejsou jen spokojeni, nýbrž nadšení. A to mě zavazuje." 

Více zde:

https://ondrejbiravsky.cz/o-mne

 

VIDEOREFERENCE:

 

 


Ondřej Biravský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF