Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD Zbraslav

Stylové bydlení 

Rodinný dům ve Zbraslavi (na Moravě)

PRODÁNO ZA 11 DNÍ!!! 

Cena: 4.260.000,-Kč

Popis nemovitosti

PRODÁNO ZA 11 DNÍ!!! 

Tento rodinný dům je ideální volbou pro ty, kteří hledají útulné a moderní bydlení. Dům prošel v roce 2013 rekonstrukcí, která zahrnovala výměnu vstupních dveří, instalaci plastových oken po celém domě a kvalitní zateplení domu. Pozemek 443 m2. Dům má užitnou plochu 136 m2 a obytná plocha činí 97 m2. 

Střecha byla kompletně obnovena v roce 2008, takže noví majitelé nemusí mít žádné obavy ohledně jejího stavu. Dům je napojen na obecní vodu a kanalizaci, což zaručuje pohodlné a bezproblémové zásobování vodou a odpadním systémem.

Topení je zajištěno pomocí kachlových kamen a wafek, což zaručuje příjemnou atmosféru a teplo v chladných zimních dnech. Podlaha v domě je kombinací dřevěných prken, dlažby a linolea, což dodává domu unikátní a příjemný vzhled.

Pro vaření je k dispozici plynový sporák, který je spolehlivý a efektivní. Dům je uvnitř v původním stavu a je možné si ho nyní kompletně přizpusobit podle vašich přání. 

Ve Zbraslavi naleznete obchod, školu i kostel dokonce též lyžařskou sjezdovku. Do Velké Bíteše je to 5 minut autem a do Brna půlhodinky.

A přitom krásné bydlení v klidné obci.

Neváhejte se mi ozvat a domluvíme si společný termín prohlídky. 

Plánek

CENA

 

4.260.000,-Kč

vč. provize RK, vč. právních služeb

 

Zajímají vás další informace?

Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním.

A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat.

Možná se vám ale už nebude chtít pryč. 

KONTAKT

Ondřej Biravský, osobní realitní makléř Brno.

Pokud se se mnou chcete spojit, můžete mi napsat, zavolat nebo přijít za mnou do kanceláře.

ondrej.biravsky@century21.cz

+420 703 474 137

www.ondrejbiravsky.cz

Ondřej Biravský

Ondřej Biravský je autorem e-booku Prodávejte bezchybně. Radí lidem jak výhodně prodat svou nemovitost na realitním trhu v Brně ale i na dalších místech Jihomoravského kraje. “Snažím o se o kultivaci realitního trhu a férové jednání” dodává makléř, který kromě realit a své rodiny žije také divadlem (herec). 

Zastává názor, že úspěšný realitní profesionál není definován pouze tím, že PRODAL. To dnes na trhu dokáže kdekdo. Hlavní práce spočívá ve správném odhadu celého případu. Na základě toho pak propracovaný proces prodeje a strategie, zacílení. Jinak se prodává pole, garáž, komerční prostor a jinak zase byt, dům nebo podíl na činžovním domě nebo vinice, či zahrada. 

"Někdy je to náročná práce, ale baví mě to a klienti o mě říkají, že se mnou nejsou jen spokojeni, nýbrž nadšení. A to mě zavazuje." 

Více zde:

https://ondrejbiravsky.cz/o-mne

 

VIDEOREFERENCE:

 

 


Ondřej Biravský

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF